poniedziałek, 13 lutego 2017

POŁĄCZYŁA NAS PASJA | HISTORIA NASZEJ MIŁOŚCI

Blogosfera zalana jest falą walentynkowych postów. Dzisiaj i ja chciałabym dorzucić do tego swoją cegiełkę i pokrótce opisać Wam naszą historię, która choć pozornie zwyczajna, dla Nas jest wyjątkowa. Jeśli jakimś sposobem nie macie jeszcze dość walentynkowych wpisów zapraszam do dalszej lektury.Po tytule nietrudno domyślić się, że połączyła nas pasja. Mimo tego, że mieszkamy w małych miasteczkach, połączył nas przypadek. W Gminnym Ośrodku Kultury organizowany był coroczny koncert kolęd. Los chciał, bym tym razem tam śpiewała przy akompaniamencie Kamila. Później tak świetnie nam się razem rozmawiało, że połączyliśmy swoją pasję i stworzyliśmy całkiem niezły, myślę, zespół. Zaczęliśmy także być razem, jednak ten związek, podobnie jak moja kariera wokalistki w zespole, szybko się rozpadł.
Mijały długie miesiące a my poznawaliśmy świat bez siebie, mieliśmy nawet innych partnerów. Pewnego dnia jednak znów nawiązaliśmy kontakt na facebooku i umówiliśmy się na pizzę (pewnie dlatego tak uwielbiam ją jeść!). Nie było dnia byśmy się nie kontaktowali aż w końcu w przeddzień Mikołajek postanowiliśmy dać sobie kolejną szansę i tak od 5.12.2013 tworzymy związek.
Są u nas zarówno wzloty i upadki, kłótnie i łzy szczęścia, jednak nauczyliśmy się żyć ze sobą i prawdopodobnie nie wyobrażamy sobie już życia bez siebie. Pomimo wielu wspólnych pasji takich jak chęć podróżowania i poznawania innych kultur, muzyka czy prowadzenie konta na Instagramie, mamy wiele przeciwieństw, jednak to właśnie to sprawia, że tak świetnie się dogadujemy. Z tego miejsca, chciałabym wszystkim moim czytelnikom życzyć odnalezienia tej jedynej, prawdziwej miłości, która często nie jest łatwa i wymaga wielu poświęceń. Uważam jednak, że warto czasem zatracać siebie samego w oczach drugiej połówki, dlatego życzę Wam tego z całego serduszka!
Jeśli macie ochotę podzielcie się swoją historią w komentarzu, z chęcią je poznam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.