wtorek, 25 kwietnia 2017

TORUŃ ZA PÓŁ CENY | KWIECIEŃ 2017

Kwiecień miesiącem nauki. Tak, dobrze czytacie. W zamyśle to właśnie ten, co przeplata miał być pełen efektywnej pracy. Kasztany prawie kwitną, a efektów nadal brak.

Na wiosnę budzi się we mnie typowa, polska cebula. Oszczędności wolę wydać na promocję w Rossmannie (tutaj możecie zobaczyć na co dokładnie ) oraz na nowe ciuszki. Noo... może jeszcze na jedzenie. Właśnie! To o jedzeniu miał być ten post. Baba jednak na zawsze pozostanie babą i jak choć raz nie zejdzie na temat kosmetyków to nie będzie sobą.


W akcji "... za pół ceny" braliśmy udział już któryś raz. Nie jestem pewna, czy jest to akcja ogólnopolska, czy tylko w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego. Na pewno biorą w niej udział Bydgoszcz, Toruń i Inowrocław.

Jak co roku udaliśmy się na kawę do Lenkiewicza - któregoś razu przy okazji wypróbujcie piernikowe latte, jest tak obłędne, że byłabym w stanie jeździć tam tylko dla niego!
Tym razem nie poszaleliśmy jeśli chodzi o wyżerkę, skończyło się na pizzy i makaronie. JEDYNIE? No. Nie wiem. W każdym razie, włoska kuchnia zajmuje ważne miejsce w naszych żołądkach. I związku. Bo przecież z innym bym się nie dogadała.
Koniecznie dajcie znać czy organizowana jest u Was taka akcja!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.