sobota, 27 lipca 2019

Co warto kupić na aliexpress? Gadżety do domu

Na dniach zmieniam miejsce zamieszkania, więc aliexpress służy mi pomocą w znajdywaniu ciekawych, praktycznych i tanich rozwiązań. Postanowiłam nie zostawiać ich tylko dla siebie, ale podzielić się nimi również z Wami! Jeśli lubicie zakupy przez internet to koniecznie przeczytajcie!


1. MIARKA DO SPAGHETTI 


Makaron to mój najczęstszy obiad :D Robi się go szybko, za każdym razem wychodzi smaczny i za każdym razem może smakować inaczej. Przy gotowaniu dla siebie, lub dla dwóch osób często pojawia się problem z nieodpowiednią ilością ugotowanego makaronu. Z tą miarką możecie odmierzyć porcję dla jednej, ..., czterech osób! Fajna sprawa i kosztuje 5 zł.

2. TIMER DO JAJEK


Zdarzyło Wam się kiedyś, że chcieliście ugotować jajko na miękko, a wyszło na twardo? Dzięki temu timerowi ten problem już się nie powtórzy! Wrzucacie go razem z jajkami, a on informuje Was o ich stopniu ugotowania.


3. PAPIEROWE LUB METALOWE SŁOMKI DO NAPOJÓW

O szkodliwości plastiku słyszymy ostatnio sporo. Plastikowe słomki do napojów są już wycofywane, a te papierowe lub metalowe są świetnymi zamiennikami!  
4. OZDOBY ŚWIETLNE 

Ozdoby sprawdzą się zarówno do wnętrz, jak i na taras lub balkon. Mnie strasznie spodobały się te żarówki, chyba je zamówię! 5. DEKORACYJNE POSZEWKI NA PODUSZKI

Szczególnie te w modnym ostatnio princie! Może nie są najtańsze, ale u nas musielibyśmy zapłacić za nie prawie 3 razy tyle.6. Sztuczne kwiaty 

Jeśli zamówicie te sprawdzone, wyglądają jak prawdziwe! Świetne do dekoracji mieszkania i do zrobienia popularnego flowerboxa. 

7. Lampki 

Nie ma co ukrywać, jesienne wieczory pomału się do nas zbliżają :( Lubię wtedy otaczać się światłem! 
Fajnie też sprawdzą się jako dekoracja balkonu. 8. Naklejki na ścianę

U nas potrafią być kosmicznie drogie! Fajnie wyglądają jako akcent na jednej ze ścian, szczególnie w pokoju dziecięcym. Zobaczcie zresztą na zdjęciach:

9.  Balony na okoliczności 


KLIK w linku są też inne kolory - różowe złoto, srebrne i kilka innych! 
Którą z rzeczy najchętniej zamówilibyście dla siebie? Ja zamówię niedługo balony, przydadzą się na urodziny :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.